Konsultacja żywieniowa oraz poradnictwo zdrowotne

W ramach konsultacji przeprowadzam szczegółowy wywiad stanu zdrowia psycho-fizycznego, opierający się na kwestionariuszu żywieniowo-zdrowotnym, dzienniku żywieniowym oraz rozmowie z Klientem. W ramach wizyty wykonuję analizę składu ciała*, wskazuję niezbędne badania laboratoryjne, omawiam wyniki badań laboratoryjnych. 

W ramach konsultacji opracowuję zindywidualizowaną terapię, wskazuję zalecenia żywieniowe, określam pokarmy, które są wskazane bądź nie są zalecane w odniesieniu do zdiagnozowanych zaburzeń organizmu. Edukuję w kierunku odczulania czy nabycia tolerancji na składniki pokarmowe metodą rotacyjną czy eliminacyjną produktów żywnościowych.

Przekazuję wiedzę nt. technik samoobserwacji własnego organizmu, opierających się na interpretacji symptomów fizycznych i psychicznych w celu wyeliminowania błędów dietetycznych, nawyków żywieniowych, które przyczyniają się do pogorszenia stanu zdrowia.

Jeśli zajdzie taka potrzeba dobieram suplementy oraz zioła stosowane w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej czy naturalnej medycynie europejskiej w celu wspierania procesów regulacyjnych
i regeneracyjnych organizmu.

Po konsultacji przesyłam w wersji elektronicznej plik edukacyjny z zaleceniami zdrowotno-żywieniowymi, produktami żywnościowymi, które są zalecane i nie są wskazane w odniesieniu do odnotowanych dolegliwości oraz informacje o skutecznych metodach naturalnych.

Dokonuję również interpretacji wyników testów na nietolerancje i alergie pokarmowe typu: MRT, FoodPrint, FoodDetective, ImuPro.

* w ramach stacjonarnej wizyty – bezpłatny pomiar Analizatorem składu ciała Tanita czy płatny pomiar Kwantowym analizatorem składu ciała Quantum Magnetic. 

Kontakt

HOLISTIC
Centrum Terapii Żywieniem
ul. Relaksowa 17/U1
20-819 Lublin
Tel. kontaktowy: 668 418 464

Social Media

© Copyright 2023 HOLISTIC • PROJEKT I WYKONANIE STUDYO.pl