O mnie

Holistic

Ludzki organizm jest od wielu lat przedmiotem moich zainteresowań i fascynacji. Interesują mnie różne medycyny: akademicka, dalekowschodnia, naturalna, ajurwedyjska. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę w zakresie szeroko pojętego zdrowia poprzez udział w szkoleniach, kursach, wykładach, a także poprzez studiowanie publikacji naukowych oraz książek związanych ze zdrowiem i żywieniem człowieka. 

Wiedza, którą posiadam pochodzi zarówno z wiedzy akademickiej jak również wykracza poza jej ramy. Została zdobyta nie tylko w placówkach oświatowych, ale również u lekarzy oraz terapeutów uczących się poza granicami kraju, specjalizujących się wiele lat w leczeniu różnych chorób dietą, reprezentujących najbardziej zaawansowane podejście żywieniowe. 

Wieloletnie zgłębianie przyczyn różnych chorób utwierdziło mnie w przekonaniu, że wiedza z zakresu żywienia jest jednym z bardziej skutecznych metod terapeutycznych prowadzących do regulacji, regeneracji, równoważenia i samouzdrawiania ciała we wszystkich aspektach jego funkcjonowania: fizycznym, emocjonalnym, psychicznym czy umysłowym. 

Ponieważ wiele schorzeń ma charakter psychosomatyczny, proponuję holistyczne ujęcie zdrowia, co w praktyce oznacza, że podczas konsultacji analizowany jest nie tylko jadłospis, ale także m.in.: styl życia pacjenta oraz stan jego psychiki. 

W związku z plagą chorób, które swoje podłoże mają w nietolerancjach i alergiach pokarmowych, specjalizuję się w diecie rotacyjnej i eliminacyjnej. Moją misją jest edukacja Klienta w zakresie żywienia i doboru produktów żywnościowych, które w sposób łagodny, likwidują stany zapalne naczyń krwionośnych i chłonnych, poprawiają ich stan, uzupełniają niedobory witaminowo-mineralne, usprawniają metabolizm oraz optymalizują funkcje układu odpornościowego. 

Likwidacja stanów zapalnych w organizmie jest podstawą walki z większością chorób o różnym podłożu, dlatego w ramach współpracy z Klientem główny akcent jest położony na szukanie indywidualnych przyczyn powstawania stanów zapalnych w ujęciu dietetycznym. Wiedza przekazywana w trakcie wizyty uwzględnia najnowsze osiągnięcia nauki w zakresie żywienia.

Ukończyłam również specjalistyczną Akademię Medycyny Naturalnej. Ponadto odbyłam kursy z zakresu Refleksologii klasycznej i narzędziowej. Wiedzę z dziedziny terapii naturalnych wykorzystuję w celu uskutecznienia strategii pomocy moim Pacjentom.

Każdy Klient może liczyć na dużą dawkę motywacji do zmiany stylu życia i utrzymania nowych – dobrych nawyków żywieniowych

To co spożywamy ma przełożenie na każdą komórkę naszego ciała. Jakąkolwiek tkankę posiadamy jest ona zbudowana z tego co zjemy. Umiejętność odczytywania symptomów naszego ciała w odniesieniu do spożywanych pokarmów jest gwarancją zdrowia i długowieczności. Warto poznać tą wiedzę!

Kontakt

HOLISTIC
Centrum Terapii Żywieniem
ul. Relaksowa 17/U1
20-819 Lublin
Tel. kontaktowy: 668 418 464

Social Media

© Copyright 2023 HOLISTIC • PROJEKT I WYKONANIE STUDYO.pl