Konsultacje On-line

Rozwiązanie dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą osobiście przyjechać do gabinetu, przebywających poza granicami kraju lub chcących zaoszczędzić czas. Do konsultacji on-line podchodzę z takim samym zaangażowaniem i rzetelnością jak do konsultacji stacjonarnych. Po konsultacji Klient otrzymuje plik edukacyjny ułatwiający wdrożenie zaleceń zdrowotno-żywieniowych.

Konsultacje on-line przeprowadzane są za pośrednictwem: telefonu jak również aplikacji: Skype, WhatsApp, Zoom.

Zasady konsultacji on-line i zamówienia planu żywieniowego

 1. Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo.
 2. Po rozmowie prześlę Ci na maila szczegółowy kwestionariusz zdrowotno-żywieniowy, siedmiodniowy dzienniczek żywieniowy do wypełnienia oraz ofertę usług. Przez co najmniej 5 do 7 dni prowadź dziennik żywieniowy. Przez te 5-7 dni jedz tak jak dotychczas. Wypełnione pliki prześlij na adres: biuro@ctz-holistic.pl Jeśli posiadasz aktualne wyniki badań laboratoryjnych (nie starsze niż 3 m-ce) prześlij je również (może być zdjęcie wyników – czytelne lub w postaci pliku pdf). Komplet dokumentów powinien trafić do mnie na co najmniej 3 dni przed umówioną konsultacją.
 3. Po otrzymaniu wymaganych dokumentów, uzgodnimy dogodny termin konsultacji.
 4. Opłać konsultację on-line. Konsultacja oraz plan żywieniowy są płatne z góry – wniesienie opłaty umożliwia dokonania rezerwacji. Dane do przelewu znajdują się w zakładce KONTAKT. W tytule przelewu podaj imię i nazwisko. Płatność powinna nastąpić na co najmniej 1 dzień przed konsultacją on-line i minimum 3 dni przed terminem przesłania planu żywieniowego. Potwierdzeniem dokonania płatności jest przesłanie za pośrednictwem e-mail na adres biuro@ctz-holistic.pl potwierdzenia przelewu. 
 5. W ustalonym terminie połączymy się telefonicznie lub za pośrednictwem Skype. Po przeprowadzonej rozmowie otrzymasz wstępne zalecenia i wskazówki, od których należy rozpocząć zmianę nawyków żywieniowych.
 6. Do 5 dni roboczych od dnia konsultacji prześlę na Twój adres mailowy plik edukacyjny z zaleceniami zdrowotno-żywieniowymi. Jeśli zajdzie taka potrzeba zostaną w nim uwzględnione również skuteczne, naturalne metody stosowane w medycynie holistycznej oraz zalecana suplementacja
  w celu optymalizacji terapii. W przypadku zamówienia indywidualnego planu żywieniowego poinformuję Cię o terminie jego przesłania.
 7. Każdy przypadek traktuję indywidualnie. Nie korzystam z gotowych planów żywieniowych,
  ani programów dietetycznych w związku z tym opracowanie planu żywieniowego oraz pliku
  ze wskazówkami żywieniowymi może zająć do 5 dni roboczych od momentu jego zamówienia i opłacenia.

Plan żywieniowy wraz z plikiem edukacyjnym zostanie przekazany w formie elektronicznej i będzie zawierał m.in.:

 • spis składników, sposób przygotowania potraw;
 • informacje nt. zamienników poszczególnych produktów żywnościowych;
 • ciekawostki odnoszące się do poszczególnych produktów żywnościowych w kontekście zdiagnozowanych dolegliwości, celem edukacji i promowania profilaktyki zdrowotnej;
 • określenie pokarmów, które są wskazane bądź nie są zalecane w odniesieniu do zdiagnozowanych zaburzeń organizmu;
 • informacja gdzie można nabyć mniej popularne produkty występujące w jadłospisie.

Uwaga! Im bardziej szczegółowo uzupełnisz kwestionariusz zdrowotno-żywieniowy z uwzględnieniem np. produktów nielubianych tym plan żywieniowy będzie lepiej dopasowany do Twoich potrzeb i gustu.

Kontakt

HOLISTIC
Centrum Terapii Żywieniem
ul. Relaksowa 17/U1
20-819 Lublin
Tel. kontaktowy: 668 418 464

Social Media

© Copyright 2023 HOLISTIC • PROJEKT I WYKONANIE STUDYO.pl